Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  MÖBLER / Bord / Sybord 13658496



*

nr 1365 8496


Sybord

Intarsia. Bredd: 56 cm. Djup: 41 cm, höjd: 73 cm


Utrop:

600 kr

Såld:

2.000 kr

Sista tid för bud online:

måndag 7 december 2020
kl 19:58:32


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
3/12 12:00:27 1      400 kr
6/12 17:42:04 2      350 kr
6/12 17:42:04 1      400 kr (Budbetjänt)
7/12 19:43:16 3      600 kr
7/12 19:44:42 1      500 kr
7/12 19:44:42 3      600 kr (Budbetjänt)
7/12 19:45:21 1      800 kr
7/12 19:46:05 3      1.000 kr
7/12 19:46:18 3      1.000 kr
7/12 19:46:45 1      1.000 kr
7/12 19:46:45 3      1.000 kr (Budbetjänt)
7/12 19:47:51 3      1.200 kr
7/12 19:48:21 1      1.200 kr
7/12 19:48:21 3      1.200 kr (Budbetjänt)
7/12 19:48:46 1      1.500 kr
7/12 19:49:12 3      1.500 kr
7/12 19:49:13 1      1.500 kr (Budbetjänt)
7/12 19:49:52 3      1.800 kr
7/12 19:51:54 1      1.700 kr
7/12 19:51:54 3      1.800 kr (Budbetjänt)
7/12 19:52:50 1      1.900 kr
7/12 19:53:32 3      Vinnande bud
7/12 19:54:20 3      justering av budtak
7/12 19:55:04 3      justering av budtak


Läs om budbetjänten
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord intarsia lampbord sybord träinläggningar
  • 6079 Sybord
    Björk. Mälardalen, 1820-tal. Bredd: 59 cm. Djup: 4..//
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 18:30
  • 6388 Sybord
    Karl Johan, Björk, skador, med låda. Bredd: 60 cm,..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 20:18
  • 6669 Sybord
    låda i sarg med inredning, lyrformad fot, björk, B..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 20:58
  • 6667 Sybord
    låda i sarg med inredning, lyrformad fot. Bredd: 5..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 20:20
  • 6524 Sybord
    nyrenessans, med utensilier. Bredd: 61 cm. Djup: 4..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 20:38
  • 6656 Sybord
    Nyrokoko, med låda, tredelad pelarfot. Diameter: 5..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 20:27




Ladda ner broschyr